0-mağazagirişi

HAKKIMIZDA

Show Hipermarketleri 1998 senesinde kurulmuş olup, günümüze kadar, bu alanda başarıyla faaliyet göstermiştir. Başarısını siz değerli müşterilerine borçludur.

Show Hipermarketler müşteri memnuniyetini, müşteri mutluluğunu her zaman birinci planda tutmuş, bunun ödülünü de her zaman almıştır. yükselişimizi hızla sürdürmekteyiz.

Müşterilerimize 1998 yılından beri yeniliklerimizle, konforu, rahatlığı kaliteyi ve ucuzluğu yaşatmaktayız.

  DEĞERLERİMİZ;

* Saygı ve Dürüstlük
* Yaşama Katkı
* Güven ve İş Birliği
* Insana Yatırım
* Çözüm Odaklılık
* Bütünsellik
* Özgünlük

GRUP ŞİRKETLERİMİZ

show-yapi

Show Yapı

1998 yılında Show Hipermarketler zincir mağazaları ile İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye’de adımızı duyurarak çıktığımız memnuniyet ve kalite odaklı hizmet hayatımıza 2005 yılında Show Yapı’yı kurarak devam ettik. İnşaat sektöründe hizmet vermeye başladığımız ilk günden itibaren inşa ettiğimiz modern projelerimizle ekonomiye katkıda bulunuyoruz hem de yenilikçi projelerimizle Türkiye’nin kentsel dönüşüm vizyonuna hizmet ediyoruz. Bugün Show Yapı olarak merkez binamızda öz kaynaklarımızı kullanarak yaşam alanları sunmaya devam ediyoruz.

luxera

Luxera İnşaat

Show Yapı’nın mimari ruhunu yansıtan Luxera Residence’ın ilham olmasıyla kurulan Luxera Gayrimenkul Geliştirme İnşaat A.Ş. lüksün karşılığını herkese sunmak için 2015 yılında hizmet vermeye başladı. İnşaat sektöründe her metrekaresinden keyif alınan, kullanışlı alanlar inşa etmeyi amaçlayan şirketimiz kazanmaya çağıran projeleriyle, geleceğe gülümsemek isteyen herkese yatırım fırsatları sunuyor.